Din leverandør innen
elektriske fordelingssystemer

Kontakt oss

Din leverandør innen
elektriske fordelingssystemer

Kontakt oss

Din leverandør innen
elektriske fordelingssystemer

Kontakt oss

Med kunden i fokus

Moss Automation AS er en kompetanse og ressursbedrift som har
som målsetning å tilby optimale løsninger til sine kunder. 
Gjennom leveranser av produkter med høy kvalitet til konkurransedyktige priser, ønsker vi å bidra til at ditt selskap vinner viktige kontrakter og etablerer fornøyde kunder. 

På denne måten skaper vi langsiktige relasjoner til våre samarbeidspartnere.

Virksomhetsområder

Moss Automation AS skal tilby og levere elektriske fordelingssystemer
og ingeniørtjenester med en slik kvalitet og service, at kundene alltid vil forespørre
og foretrekke oss som sin naturlige samarbeidspartner.

Industriløsninger

Moss Automation AS leverer industrielle løsninger for en rekke formål, herunder tavler for kraftverk, landbasert industri og offentlige anlegg. Vi designer og produserer løsningene basert på komponenter av høy kvalitet fra anerkjente leverandører.

Installatørløsninger

Moss Automation AS lever hovedtavler, underfordelinger og strømskinnesystemer til sykehus, skoler, lager- og industribygg, kjøpesentre, boligblokker samt private og offentlige kontorbygg. 

Maritimeløsninger

Vi produserer topp moderne hoved- og underfordelinger samt MCC paneler til olje og gasstankere, i tillegg til styringstavler for alarmsystemer, motorer og annet maritimt utstyr.

Ansatte

Med stor fagkompetanse så ønsker Moss Automation AS å være den foretrukne leverandøren av kundetilpassede elektriske fordelingssystemer og ingeniørtjenester.

Tor Horpestad

Daglig Leder
472 79 008
tor@mossa.no

Jan Mangård

Prosjektleder
472 79 001
jan@mossa.no

Fredrik W. Rummelhoff

Prosjektleder
472 79 002
fredrik@mossa.no

Henning W. Pettersen

Prosjektleder
472 79 004
henning@mossa.no

Erik Aarsbog

Verksmester
472 79 005
erik@mossa.no

Tore Norbom

Teknisk tegner
472 79 009
tore@mossa.no

Verksted

12 fagarbeidere
2 lærlinger

Klaus H. Hansen

Styreformann
995 69 733
khh@uniconsult.no

Moss Automation AS

Varnaveien 22
P.B 2084, Høyden
1521 Moss

Se kart
Tel: 69 20 78 12
Faks: 69 20 62 84
kontaktoss@mossa.no

Org. nr: 887 009 082 mva